Apple brzy otevře další tři pobočky Apple Store, kde to bude tentokrát?

Apple pokračuje v otevírání dalších a dalších Apple Store obchodů. Předevčírem oznámil, že 25. března v 10 dopoledne otevře novou pobočku v nákupním centru Brickell City Centre v Miami. Apple už na území města Miami čtyři prodejny má, tato pátá však bude umístěna přímo v centru prosperujícího města.

Apple Store v Brickell City Centre nebude jediným obchodem Applu, který se 25. března otevře. Další slavnostní otevření jsou naplánována v Německu i Číně. V 10 hodin dopoledne tedy otevře i nový obchod na ulici Schildergasse v Kolíně nad Rýnem a také obchod v osmimilionovém městě Nanjing. U všech třech lokací se jedná o zcela nové Apple Store. Nejde o žádné rekonstrukce, jak tomu bylo u několika obchodů v nedávné době.

Nový Apple Store v Brickell City Centre bude jeden z největších na Floridě. Jeho otevření bylo oznámeno už loni v únoru a krátce poté započaly stavební práce. Apple v roce 2015 představil nový design svých prodejen a stále se snaží jejich počet navyšovat (především v USA). Další prodejnou, která by se měla dočkat otevření bude Apple Store v nákupním centru Woodland Mall, které se nachází v Michiganu.

Nové prodejny Applu jsou velmi prostorné a vzdušné, najdeme v nich velké skleněné dveře i okna a obří dřevěné stoly, na kterých jsou umístěny výrobky Applu. Velmi časté jsou také stromy rostoucí uvnitř obchodů nebo velké obrazovky s 6K rozlišením. Pro zákazníky je také připraveno velké množství sedacího nábytku i prostory pro pořádání různých přednášek a dalších akcí.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Prosím zadejte svůj komentář
Prosím zadejte své jméno zde