Samsung S8 a S8+ sklízí úspěch, za pár dní jej koupíte i u nás

Když začaly problému Samsungu týkající se vybuchujících baterií u modelu Galaxy Note 7, mnozí v tom viděli možná i začátek konce této světové značky. Nyní to vypadá, že lidé rychle zapomněli a Samsungu odpustili, o nové modely Galaxy S8 a Galaxy S8+ je totiž velký zájem.

Samsung dnes ráno vydal prohlášení, v kterém uvádí, že zaznamenal 30% meziroční narůst v předobjednávkách mezi modely S7 a S8. Je to určitě způsobeno i tím, že Samsung S8 se chlubí několika novými vlastnostmi, které možná brzy uvidíme i u letošní novinky od Applu – OLED iPhonu 8. Jedná se o edge-to-edge OLED displej, skenování oční rohovky i čtečka otisků prstu. Dále se můžeme těšit také na rozpoznání dle obličeje, odolnost vůči vodě certifikace IP68 nebo vylepšený fotoaparát.

Zásadním nedostatkem nového Samsungu S8 je aktuálně nefungující podpora virtuálního asistenta Bixby. Mělo se jednat o velkého soupeře Siri od Applu, ale vzhledem k problémům při testování jej zatím u nové S8ičky nenajdeme.

Bez ohledu na to, že nový Samsung nedisponuje podporou asistenta Bixby, se modely S8 a S8+ zatím těší velkému zájmu. Recenze jsou vesměs pozitivní. Mnoho lidí chválí AMOLED displej i tělo telefonu, které je tenčí a atraktivnější.

Samsung Galaxy S8 i S8+ u nás zatím v prodeji není, již si jej však můžete objednat na některém z eshopů. Očekávaná expedice je 28.4.. Cena modelu S8 je stanovena na 21 990 Kč a S8+ na 24 990 Kč. Nebo si můžete počkat na odhalení nových iPhonů a až následně si vybrat mezi tím nejlepším, co na trhu najdete. Cena nových Samsungu by v té době už mohla být i o chlup níže.

 

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Prosím zadejte svůj komentář
Prosím zadejte své jméno zde