Fanoušci Android se chystají rozdělit do dvou skupin: ti, kteří si koupili Galaxy S8 nebo Galaxy S8+, a ti, kteří si přejí, aby měli Galaxy S8 nebo Galaxy S8+. Spotřebitelé ještě neměli příležitost vyzkoušet vlajkové lodi společnosti Samsung pro rok 2017, ale už vědí, že tyto telefony mají v sobě něco zajímavého. Bezkonkurenční „Infinity Display“ společnosti Samsung je kombinací se zakřivenými hranami na přední a zadní straně telefonu, které tak vytvářejí unikátní vzhled a pocit, že je telefon dokonalý.

Samsung již uvedl, že předběžné objednávky pro Galaxy S8 a Galaxy S8+ překonaly loňské prodeje Galaxy S7 a S7+ a nyní společnost skutečné nabízí předobjednávky, které jsou impozantní.

Společnost Samsung oznámila tento týden, že celosvětové předobjednávky Galaxy S8 a S8+ překonávají modely předchozí generace. Společnost zaznamenala „silný dvouciferný nárůst.“ Zatímco se společnost Samsung stále ještě seznamuje s celosvětovými údaji o předprodejních výsledcích, nyní sdílela předběžná čísla objednávek pro místní trh v Jižní Koreji, kde se odehraje velký boj s místním konkurentem LG, který již začal prodávat svou novou vlajkovou loď, LG G6.

Podnikový ředitel pro mobilní technologie společnosti Samsung Dong-jin Koh ve čtvrtek oznámil, že kombinované objednávky v Jížní Koreji, pro Galaxy S8 a Galaxy S8+, dosáhly 728.000 kusů. Tento údaj byl před pouhými dvěma dny 620.000 kusů, což znamená, že se každý den vytvoří přibližně 50.000 nových předobjednávek. Dále je třeba poznamenat, že počátečních 620.000 zahrnovalo 150.000 „high-end“ 128 Galaxy modelů S8+, které stály více než 1.000 dolarů, každý.

„Čína je trh, který se nikdy nevzdává. Přestože jsme na trhu měli za poslední dva roky těžké časy, věříme, že čínští spotřebitelé budou reagovat a uznávat dobré výrobky, „řekl Koh novinářům v Jižní Koreji, podle místního zpravodajství The Korea Herald.

Údaje o předobjednávkách na jiných trzích, včetně Spojených států, nebyly zveřejněny, ale zprávy naznačují, že společnost Samsung vidí silnou poptávku po celém světě. Nové modely Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ budou zveřejněny příští pátek, 27. dubna.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Prosím zadejte svůj komentář
Prosím zadejte své jméno zde