Podzim je zvláštní část roku nejen pro fanoušky značky Apple, jelikož na podzim jsou zpravidla představována nová zařízení Apple a pro tyto fanoušky nastává znovu ta samá otázka – stojí za to si koupit nejnovější iPhone a nahradit ten současný?

Samozřejmě, že zatímco se osobní odpovědi budou lišit v závislosti na více faktorech – například úvahy o nákladech, výhodách, či o tom, zda Váš současný iPhone je v dobrém stavu. Apple však tento rok udělal zásadní změnu v letošním vydání a to tu, že vlajkovou lodí Apple nebude nadále iPhone s nadcházející číslovkou 8, ale iPhone X, který je vybavený novým CPU A11.

Model A11 je neskutečný, tento procesor se pyšní se šesti jádry. Zatímco jsou specifikace stále obaleny tajemstvím, časté benchmarky odhalily, že alespoň na papíře nový iPhone 8 Plus zcela zdemoluje svého předchůdce a to nemluvě ani o přední konkurenci.

iPhone 7 Plus vs. iPhone 8 Plus rychlostní Test

Abyste získali přehled o tom, jak se A11 stohuje, vyzýváme vás, abyste si prohlédli níže uvedené video, které bylo poskytnuto se svolením EverythingApplePro, které nabízí komplexní vizuální porovnávání rychlostí mezi iPhone 8 Plus a iPhone 7 Plus.

Zajímavé je, že i když se zdá, že iPhone 8 Plus drtí svého předchůdce v mnoha ohledech, a to od načítání, přepínání a obecné navigace (jak se samozřejmě dalo očekávat), Zdá se ale, že iPhone 7 Plus, v určitých případech svého nástupce předhání.

Ti, kteří vlastní mobilní telefon vybavený technologií A11, jako je iPhone 8 Plus, s výkonnými schopnostmi rozšířené reality (AR), pokročilým neuronovým motorem a vlastním GPU, jistě začnou zaznamenávat rozdíl rychlosti při normálním a náročném používání procesoru.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Prosím zadejte svůj komentář
Prosím zadejte své jméno zde