Apple plánuje 4 nové M3 MacBooky na rok 2024

macbook s m3 procesorem od apple

Apple pracuje na aktualizovaných verzích MacBooku Pro a MacBooku Air s výkonnějšími čipy nové generace M3, jak uvádí Mark Gurman z Bloombergu. Nové notebooky by měly být uvedeny v průběhu roku 2024.

M3 Pro/Max MacBooky Pro přijdou jako první

Modely MacBooku Pro o velikosti 14 a 16 palců s čipy M3 Pro a M3 Max postoupily do fáze kontroly designu, což naznačuje, že jsou blízko k hromadné výrobě.

Očekává se uvedení na začátku až v polovině roku 2024

Gurman se domnívá, že podle tohoto časového plánu by MacBooky Pro s čipy M3 Pro/Max mohly být uvedeny na začátku roku 2024 nebo nejpozději na jaře. To by odpovídalo vydání aktuálních modelů s čipy M2 Pro/Max.

MacBooky Air budou následovat na jaře nebo v létě

Mezitím jsou další modely MacBooku Air o velikosti 13 a 15 palců se standardním čipem M3 v ranější fázi inženýrského testování.

Uvedení pravděpodobně na WWDC 2024

Postup v testování naznačuje, že nové MacBooky Air by mohly být uvedeny mezi jarem a létem 2024. Premiéra na WWDC v červnu by odpovídala obvyklému postupu společnosti Apple.

Celkem čtyři nové M3 MacBooky na obzoru

Celkově se zdá, že Apple má ve vývojovém plánu čtyři nové modely MacBooků s nejnovějšími čipy M3, které budou uvedeny v průběhu roku 2024. Tyto nové notebooky budou nástupci aktuální řady MacBooků s čipy na bázi M2.

Očekává se, že čipy nové generace M3, vyrobené 3nm technologickým procesem, přinesou významná zlepšení v rychlosti a efektivitě. Zůstává však otázkou, jaké další změny v designu nebo funkcích budou nové modely MacBooku Pro a Air doprovázet.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Prosím zadejte svůj komentář
Prosím zadejte své jméno zde