Seriál The Morning Show, aneb jedna velká reklama na Apple produkty

SDÍLET
the-morning-show-reklama-na-iphone
Nový seriál na Apple TV+, The Morning Show, ve kterém hlavní role ztvárňují Jennifer Aniston, Reese Witherspoon a Steve Carell stojí více než 15 milionů dolarů za epizodu. Tento seriál však netrhá rekordy jen v nákladech na jednu epizodu, ale také v počtu product placementů. V prvním díle tohoto seriálu můžeme Apple produkty vidět například hned první scéně, která začíná záběrem na zvonící iPhone, ležící v blízkosti Macbooku s příchozím hovorem pro Chipa Blacka. O 20 sekund později přichází další scéna s iPhone, který budí jednu z hlavních postav Mitche Kesslera. Slušnou část scén zaplňují také další Apple produkty, jako iMacy, iPady, AirPody a Apple Watch. Průměrně se produkty od Apple objevují dokonce až na 32 záběrech za epizodu.
Ačkoliv jsou Apple produkty v seriálu tak intenzivně propagovány, není jejich přítomnost nijak do očí bijící a jeví se uvěřitelně. Obzvlášť tomu tak je v USA, kde si iPhony drží 35% podíl uživatelů smartphonů. Je tak snadno představitelné, že v moderním prostředí, jako je oblast televize a médií, se často využívají iPhony, iMacy a Macbooky.
Nahradni dily pro iphone

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/129966/virtual/www/domains/applemagazin.eu/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Prosím zadejte svůj komentář
Prosím zadejte své jméno zde