Veletrh AMPER 2024: Přípravy v plném proudu

veletrh amper 30 rocnik

Datum konání: 19. března 2024
Místo konání: Brněnské výstaviště
Aktuální počet vystavovatelů: již přihlášeno přes 300 firem

V březnu 2024 se na brněnském Výstavišti uskuteční 30. ročník veletrhu AMPER. Veletrhu, který se stal tradičním symbolem inovací, spolupráce a rozvoje elektrotechnického průmyslu. Toto výročí představuje nejen důležitý milník v historii veletrhu AMPER, ale svědčí také o jeho přínosu pro odvětví elektrotechniky.

AMPER – SMART AND CONNECTED WORLD
, veletrh se koná na mezinárodní úrovni, každoročně se ho účastní na 150 vystavovatelů ze zahraničních zemí (Slovensko, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Čína a další).

Inovace a technologický pokrok, tak by se dalo popsat prostředí veletrhu AMPER, který reflektuje aktuální trendy v elektrotechnickém průmyslu. Každý rok přináší představení nejnovějších technologií v oblastech energetiky, smart grids, komunitní energetiky, nejnovějších pohonů, elektromobility, smart and safe city, automatizace budov, průmyslu a dopravy a řadě dalších, v neposlední řadě elektronických součástek a nedostatkových čipů.

AMPER nejsou jen architektonicky pojednané expozice vystavovatelů. Návštěvníkům přináší také možnost zúčastnit se jedinečných konferencí, workshopů a prezentací například Smart City v praxi a odborné semináře vedené redakcí časopisu Automa. Vědecko-výzkumná centra a elektrotechnické fakulty vysokých škol zaujalo INOVÁTORIUM, otevřené fórum pro sepětí vědy a praxe.

Stále více rezonující celospolečenské téma elektromobility na veletrhu AMPER 2024 reflektuje již 11. ROČNÍK PŘEHLÍDKY ELEKTROMOBILTY AMPER E-MOTION. Na něm se budou prezentovat jak nejnovější elektromobily s bateriovou technologií, tak nově i s vodíkovou, dobíjecí stanice a následná infrastruktura a stále více žádané elektrické manipulační a komunální vozy a zařízení.

Nepostradatelnou součástí veletrhu AMPER jsou tradiční i noví mediální a odborní partneři, kteří pomáhají renomé veletrhu v tuzemsku a ve světě.

AMPER je místem inspirace, transferu myšlenek a technologií a poskytuje jedinečnou příležitost k navazování technologické a obchodních spolupráce a k rozvoji stávajících vztahů, vytváří tak prostor pro posílení firemní image a obchodní růst.

„Stále více platí, že vystavovatelé veletrhu Amper jsou vždy napřed“
.

Pro více informací o veletrhu AMPER 2024 navštivte www.amper.cz.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Prosím zadejte svůj komentář
Prosím zadejte své jméno zde