Analytik Kuo: Apple v první půlce 2020 vydá AirTag, nabíjecí podložky, nové iPady, Macy, sluchátka a další produkty

apple chysta nove produkty v 2020

Podle známého analytika Ming-Chi Kuo, který díky svým kontaktům v dodavatelském řetězci Applu pravidelně dodává spolehlivé informace o budoucích produktech jablečné společnosti, nás čeká v první polovině letošního roku hned několik nových produktů. Pojďme se na ně postupně podívat:

  • 4.7palcový iPhone: Jak jsme již dříve informovali, očekávaný nástupce iPhone SE by měl přijít se stejným designem jako iPhone 8. Hlavním rozdílem oproti staršímu modelu by měl být vyšší výkon díky procesoru A13 a 3GB RAM. Cena zařízení by měla začínat na 399 dolarech a zařízení by mělo být vydáno v průběhu března letošního roku.
  • iPad Pro: iPady Pro by se měly dočkat novější verze s vylepšenou zadní kamerou, která bude disponovat třema čočkama, díky kterým bude možné využít naplno rozšířenou realitu.
  • Macbook Pro 13 palců: Notebooky ve verzi se 13palcovou obrazovkou by se měly dočkat aktualizované verze, která bude mít po vzoru 16palcového Macbooku Pro klávesnici s nůžkovým mechanismem.
  • AirTag: Důkazy o existenci tohoto zařízení objevil již v minulém roce magazín MacRumors který o něm našel zmínky ve zdrojovém kódu iOS 13. Zařízení bude schopné sledovat pomocí aplikace Najít a bude využívat ultra-širokopásmovou technologii, díky které bude možné vyhledat zařízení s velmi vysokou přesností. 
  • Sluchátka: O nových sluchátkách máme pouze informaci, že budou využívat technologii Bluetooth. Existují spekulace, že by se mohlo jednat o sluchátka s konstrukcí „přes hlavu“.
  • Nabíjecí podložka: Po loňském oznámení Applu o zrušení plánované nabíjecí podložky AirPower z důvodu obav o kvalitu produktu (podle spekulací byl problém v nadměrném zahřívání podložky) bychom se měli přece jen dočkat nabíjecí podložky, ale v menším provedení. Není tak jasné, zda bude podložka schopna nabíjet více zařízení naráz, ale pravděpodobně tomu tak nebude.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Prosím zadejte svůj komentář
Prosím zadejte své jméno zde